Tenis

Przepraszamy za utrudnienia związane z przeglądaniem tenisowej odsłony naszej firmy. Już w krótce zapraszamy na nową odsłone. 

zapraszamy także do odwiedzenia naszej oferty tenisowej na http://www.tenis-jaworzno.pl

 

Przedszkole Tenisowe

Jest to oferta skierowna  dla najmłodszych-  zapraszamy dzieci już od 4 lat. 

Poprzez zabawę i ćwiczenia ogólnorozwojowe dzieci poznają tenisa, oswajają się z rakietami i sprzętem tenisowym, poznają uproszczone zasady i przepisy gry w tenisa

Zajęcia odbywają sie raz lub dwa razy w tygodniu w grupach okolo 5-6 osób

Każde dziecko na zajęciach bezpłatnie otrzymuje niezbędny sprzęt - rakiety, piłki  i inne akcesoria oraz napój - wodę minenaralną lub soczek
 

Szkółka Tenisowa

Oferta skierowana dla dzieci w wieku szkolnym. Dzieci i młodzież dalej oswaja się ze sprzętem, poznaje podstawowe uderzenia tenisowe, zna przepisy gry w tenisa, rozgrywa mecze na niepełnym i pełnym korcie. Po zajęciach w szkółce tenisowej dzieci przygotowane są do rekreacyjnej gry w tenisa- kontynuacją szkolenia po ukończeniu Szkółki Tenisowej jest Profesjonalna Sekcja Tenisa Ziemnego gdzie prowadzony jest już trening tenisowy.

Zajęcia prowadzone są w grupach około 4-6 osobowych które odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu

Lekcje indywidualne i grupowe

Zajęcia indywidualne i grupowe skierowane są dla wszytkich osób chcących nauczyć się grać lub doskonalić swoje tenisowe umiejętności na każdym poziomie zaawansowania.

Zajęcia odbywają się w zależności od potrzeb - indywidualnie lub grupowo (maksymalnie grupy 5 osobowe)

Termin zajęć ustalany jest indywidualnie

Profesjonalna Sekcja Tenisa Ziemnego

Do sekcji tenisa ziemnego uczęszczają dzieci i młodzież którzy nie traktują tenisa jako rekreacyjnej formy spędzania czasu lecz wiążą z tenisem swoje życie.

W ramach sekcji prowadzimy trening indywidualny i grupowy, trening techniczny, taktyczny, motoryczny, analizy wideo itp.

Nasi zawodnicy uczestniczą w turniejach tenisowych na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim.

Zawodnicy mają możliwość uczestniczenia w obozach i zgrupowaniach w USA w zaprzyjaźnionej Akademii Tenisa Ziemne Magic Lincener Tennis Academy.

Kardio Tenis     połączenie Tenisa i Fitnesu

Zapraszamy wszytskie Panie i wszystkich Panów na nową formę zajęć jakimi jest Kardio Tenis- połączenie ćwiczeń ogólnorozwojowcyh z ćwiczeniami technicznymi tenisowymi. 

Forma zajęć Kardio sprawia że oprócz nauki i doskonalenia gry poprawiamy swoją wydolność, zdolności motoryczne, spalamy tkankę tłuszczową oraz poznajemy tenisa od innej strony.

Serdecznie zapraszamy
 

Obozy, kolonie i półkolonie tenisowe

Zapraszamy wszytkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w obozach i koloniach sportowych organizowanych lub współorganizowanych przez naszą firmę.

 

Serwis Tenisowy

Sklep Tenisowy

W ramach serwisu tenisowego proponujemy Państwu m.in. wymianę naciagu, wymianę przeplotek w rakiecie, wymianę owijek bazowych i zewnętrznych.

Proponujemy również zakup akcesoriów i sprzętu sportowego - piłki, owijki, vibrastopy, rakiety, odzież i inne.

Zapraszamy
 

   
   

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą i ciekawą ofertą. Świadczymy m.in. usługi związane z Tenisem, Narciarstwem, Pływaniem, Nordic Walkingiem, Treningiem Personalnym, Serwis Tenisowy i Narciarski  oraz  wiele innych...

Firma AiM Sport to firma branży sportowo-rekreacyjnej działająca na rynku od ponad 8 lat. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z propoagowaniem i promowaniem zdrowego oraz  aktywnego trybu życia...

Miło nam poinformować nasza firma prowadzi wypożyczalnie boxów/ boksów oraz bagażników, uchwytów narciarskich.&nb...

Data dodania: 2016-02-13 07:59:45